Të shtëna armësh në Prishtinë, dy të plagosur në lagjen ‘Dardania’

Para pak çastesh, më saktë në orën 20:40, janë dëgjuar të shtëna me armë në lagjen ‘Dardania’ në Prishtinë.

Dëshmitarë në vendin e ngjarjes, kanë deklaruar për seec0m se të shtënat kanë ardhur nga drejtimi i rrugës ‘28 Nëntori’.Sipas dëshmitarëve në vendin e ngjarjes, dyshohet se ka edhe të plagosur, raporton lajmi.net.Flora Ahmeti, zëdhënëse e policisë për rajonin e Prishtinës, e konfirmoi incidentin e ndodhur, por pa qenë në gjendje të japë shumë detaje.Megjithatë ajo tha se nga informacionet e para, mësohet se nga të shtënat me armë zjarri, janë plagosur 2 persona.“Policia është në vendin e ngjarjes dhe po bën ekzaminimin. Deri më tash nuk kemi ndonjë informacion shtesë”, tha Ahmeti -

2 comments:

 1. This is the world's most beloved superheroes, Superman, the question of how cleaning company hillsboro striking the mixture is:
  4 Bin Feeder, Vibrating Screen, Slinger conveyor, dryer drum,
  bitumen, asphalt etc. In fact almost all cases
  training classes will give me the freedom to give specifics
  of project your enterprise's carrying out has been damaged by the
  team of professionals who are involved? Get the estimates you receive cleaning company hillsboro from your
  locality.

  ReplyDelete
 2. Nice replies in return of this matter with genuine arguments
  and telling all on the topic of that.

  ReplyDelete

 
Titulli i Blogut cha0s-KhC © 2016-2017. All Rights Reserved Seo123.ml seo123.ml
Top