Angela Martini sa nuk “pëlcet” gjoksin duke i bashkuar krahët (Foto/Video)


 

 

 

 

 

 

Modelja shqiptare Angela Martini, njihet për shumë fotografi provokuese.

Ajo përmes rrjetit social Instagram, ka publikuar një video në të cilën shihet me disa mike duke shijuar një pasdite në “Malibu”.

Por në këtë video Angela, shihet me një palë pantallona të shkurtër dhe një bluzë që shfaq shumë gjoksin e saj. Ajo me të njejtën veshje kishte postuar para disa orësh një fotografi, ku kishte mbledhur krahët aq shumë sa gjoksi donte t’i “pëlciste”, transmeton Indeksonline

Angela, ka një trup shumë seksi dhe njihet për fotosesione shumë të bukura. Ajo gjithashtu ka uruar për Pashkët, përmes postimit të kësaj video./Indeksonline/Image

 

 

4 comments:

 1. Do you mind if I quote a few of your posts as long
  as I provide credit and sources back to your webpage?
  My website is in the very same area of interest as yours
  and my users would truly benefit from a lot of the information you
  present here. Please let me know if this okay with you.
  Regards!

  ReplyDelete
 2. if you can get all posts
  and you can post to your website
  . I offer you exchange tactic url with your websiten

  ReplyDelete
 3. 970403 818497a good deal lately with my father so hopefully this will get him to see my point of view. Fingers crossed! mortgage banker new york 455455

  ReplyDelete
 4. Someone necessarily lend a hand to help make severely
  posts I might state. This really is the first time I frequented your website page and thus far?
  I surprised using the analysis you intended to create this
  actual post amazing. Magnificent activity!

  ReplyDelete

 
Titulli i Blogut cha0s-KhC © 2016-2017. All Rights Reserved Seo123.ml seo123.ml
Top