Ja biseda e plotë mes Ermira Mehmetit dhe Musa Xhaferit (+18)


Bota Sot | 28.03.2016 16:12 • P.R
Ja biseda e plotë mes Ermira Mehmetit dhe Musa Xhaferit (+18)
Gazetari maqedonas Bozhinovski ka publikuar një video-hotline mes deputetes së BDI-së, Ermira Mehmetit dhe zyrtarit të kësaj partie njëherit edhe Zv. Kryeministër i Maqedonisë Musa Xhaferi.

Ju sjellim të transkriptuar bisedën mes tyre, e cila përmban një fjalor banal, transmeton Bota Sot.

Ermira: Allo

Xhaferi Allo

Ermira: PO

Xhaferi: Cka je...Tka nxon gjumi a?

Ermira: ahhh

Xhaferi: tka nxon gjumi?

Ermira: Jo mka nxon perfundi

Xhaferi: Auuu

Ermira: ëëëë

Xhaferi: Qenro

Ermira: a?

Xhaferi: a po mun qenron?

Ermira: Jo valla hiqq

Xhaferi: Jo a?

Ermira: Jo

Xhaferi: Me siguri tka shpu me najsen

Ermra: Po mka shkpu mka shpu

Xhaferi: Po a

Ermira: emmmm

Xhaferi: Edhe?

Ermira: Ahhhh

Xhaferi: Edhe, pshtove?

Ermira: Jo hala skam pshtu

Xhaferi: Pse moj?

Ermira: Ahhhh

Xhaferi: Kputja krejt. A di cka?

Ermira: He

Xhaferi: Duhesh me ja mposht pallwn, me ja pushtue

Ermira: Offff... Ja ha krejt

Xhaferi: Eh qeshtu kallxo

Ermira: Ja ha krejt

Xhaferi: Qeshtu...pushtoja

Ermira: Po

Xhaferi: Armet i ki te forta me ja pushtu, ta kajsha nanen

Ermira: Ngulja

Xhaferi: Po

Ermira: Ahhh

Xhaferi: Veq duhet me zgjedh ku

Ermira: Ahhh

Xhaferi: Me zgjedh ku

Ermira: Perpara... Perpara se duhet me ja dhon farat

Xhaferi: Mo ku e don kshtu perpara masanej

Ermira: Ti e din

Xhaferi: Po a

Ermira: Palen ku duhet me e qu

Xhaferi: Po ama para se me bo

Ermira: Aaaa

Xhaferi: Paraprakisht ku e don

Ermira: Paraprakisht e don mrapa

Xhaferi: Poa

Ermira: uhhhhh

Xhaferi: Ç'the ashtu

Ermira: boll mire

xhaferi: Po, je bo gati?

Ermira: Ahhh

Xhaferi: Mir ja ka bo

Ermira: Ahhh

Xhaferi: Mire ja ka booo

Ermira: Po de po

Xhaferi: Ti duhesh e ja rras krejt

Ermira: Uhu

Xaferi: Me tmrros krejt me qa krejt

Ermira: Uhhhëë

Xhaferi: Me ja qa krejt

Ermira: Po

Xhaferi: qashtu me ja qa krejt

Ermira: ëëë

Xhaferi: me pallu krejt

Ermira: ëhë

Xhaferi: me shky krejt

Ermira: ëhë

Xhaferi: A?

Ermira: Po a

Xhaferi: me e punu

Ermira: Oooowww

Xhaferi: Me punu krejt

Ermira: Ooowww

Xhaferi: Hë

Ermira: ahhh

Xhaferi: Qeshtu, me ja derdh krejt qeshtu

Ermira: Ahhh

Xhaferi: More vesh a jo

Ermira: Jo

Xhaferi: Cka?

Ermira: Smora vesh kurgjo

Xhaferi: Pune ondrre thuj usht

Ermira: Ahhh

Xhaferi: Anderr

Ermira: O sa mire e punon breeee

Xhaferi: Uuuu

Ermira: Sa mire e punon bree

Xhaferi: Duhet Duhet, e meriton o idiot, a more vesh a jo

Ermira: Ja po po

Xhaferi: A

Ermira: Sa mir e punonnn

Xhaferi: E meriton

Ermira: oww bre

Xhaferi: E meriton, ë?

Ermira: Shyqyr qe e punon qshtu

Xhaferi: Shyqyr qe e meriton

Ermira: ë

Xhaferi: Hajt se ika, ma shkrun qat pyta te fundit

Ermira: Ani?

Xhaferi: Vij t'hanen kshtu, mos ma rrudh, origjinal, krejt kshtu tej per tej

Ermira: Ehe

Xhaferi: Ajo eshte veq a

Ermira: Duhet negociata, t;kalon mendja

Xhaferi: Jo jo keshtu mos ma rrudh, le ate muhabet, mos ma rrudh. Amo per momentin njeriu sdi ku shkon

Ermira: Ashtu eshte

Xhaferi: Çka nuk mennon

Ermira: Nuk din ku shkon

Xhaferi: Ashtu ashtu eshte, ta shtojme porosine

Ermira: Hajt

Xhaferi: Hajt


Lexo poashtu: SKANDALOZE: video-hotline mes Ermira Mehmeti dhe Musa Xhaferi (VIDEO)

http://khforce.altervista.org/12922470_1687096118181890_1729053986_n.mp4

2 comments:

 1. Does your site possess a contact page? I'm having a tricky time locating it but, I'd
  prefer to send you an e-mail. I've got a bit of ideas for the blog you may be
  thinking about hearing. In either case, great blog and so i look forward to
  seeing it expand over time.

  ReplyDelete
 2. Most fitness specialists, dietitians and individual trainers propose consuming somewhere around
  500 calories signifficantly less than your maintenance levels (how lots of calories it
  takes to preserve your current weight) per day.

  ReplyDelete

 
Titulli i Blogut cha0s-KhC © 2016-2017. All Rights Reserved Seo123.ml seo123.ml
Top